08 April 2013
Screen Shot 2013-03-28 at 8.25.07 AM

Lauris Reiniks atkārtoti aizrauj Lietuvu un Igauniju!

|
0 Comment
|

Mūziķis Lauris Reiniks, kurš pirms nedēļas nodeva Igaunijas un Lietuvas klausītāju vērtējumam savu jaunāko dziesmu un Itālijā filmēto video klipu, atkal strauji ir iekarojis klausītāju sirdis un guvis ievērojamus panākumus kaimiņvalstīs.

Dziesmas „ Es esmu tev dzīslās” igauņu valodas versija “Keerleval kaljul”, kas iedziedāta duetā ar igauņu dziedātāju Luisu Vark, jau no dziesmas iznākšanas dienas ir pirktākā dziesma Igaunijas lielākajā mūzikas lejupielādes portālā Muusika24.ee. TV kanāls Kanal2 to jau izvēlējies kā laika ziņu fona mūziku, dziesma ir pieprasīta radiostacijās, bet videoklips novērtēts kā skaists un aizkustinošs stāsts.

Dziesmas igauņu tekstu radījusi pati Laura dueta partnere Luisa Vark.Savukārt šīs pašas dziesmas lietuviešu versija “Apkabink dar” duetā ar lietuviešu dziedātāju Liepu Mondeikaiti 7 dienu laikā pārsniegusi 250.000 skatījumu interneta vietnē YouTube,  kur klausītāji un skatītāji pauž sajūsmu par latviešu mūziķa jauno dāvanu Lietuvai. Arī radiostaciju DJ pauž izbrīnu un slavē Reiniku kā hitu radītāju, jo šī, pēc skaita 4.dziesma Lietuvai, atkal solās būt hits. Tekstu Reinika melodijai lietuviešu versijā radījis producents un mūziķis Deivydas Zvonkus.

“Esmu tiešām priecīgs, ka mums atkal izdevās radīt kaut ko skaistu un jaunu kaimiņiem. Un būtiskākais man šķiet , ka ar mūziku man ir iespēja vienot mūsu 3 Baltijas valstis un radīt lielāku interesi vienam par otru. Un viss tādā pozitīvā un vieglā veidā “, stāsta Lauris, piebilstot, ka lielākais kompliments, ko viņš saņēmis ir no kādas igauņu klausītājas, kura rakstījusi, ka Lauris un viņa mūzika ir kā skaists tilts starp Latviju, Lietuvu un Igauniju. Bet dueta partneru mammas pēc noklausīšanās esot teikušas “Bet vai tad viņš nav latvietis?”, tādējādi uzslavējot nevainojamo izrunu kaimiņvalstu mēlēs.

Jaunā videoklipa producents ir Lauris Reiniks, režisore Aija Strazdiņa, operators Uvis Burjāns. Klips tika filmēts 3 dienas Itālijas ziemeļos Verbānijā pie Madžores ezera.  Igauņu versijā stāsts ir par attiecību krīzi, ar cerību uz labu iznākumu, bet lietuviešu variantā par slepenu iemīlēšanos draugu starpā.  Mīlas trīsstūris.

Latvijas klausītājiem Reinika jaunā dziesma ir zināma kā Laura un viņa māsas duets “Es esmu tev dzīslās”, kas 2008.gadā 6 nedēļas bija dziesma #1 Latvijas Airplay un Spice, iekļuva “Muzikālās Bankas” vertīgāko dziesmu pieciniekā un ieguva portāla draugiem.lv lietotāju speciālbalvu, kā gada “Draudzīgākā dziesma”.

Dziesmas pieejamas lejupielādei visās populārākajās mūzikas lejupielādes platformās, tai skaitā Doremi.lv, Muusika24, iTunes, Amazon un citur.

|
Savējais (feat. Alise Haijima) // Lauris Reiniks & Alise Haijima - Savējais (feat. Alise Haijima)
icon-downloadicon-downloadicon-download
  1. Savējais (feat. Alise Haijima) // Lauris Reiniks & Alise Haijima - Savējais (feat. Alise Haijima)